• slider_1
  • slider_2
Mirko - Model
Os. Bolesława Chrobrego 10d/130,
60-681 Poznań, woj. wielkopolskie
+ 48 517 146 316
Aktualna strona: Home > O firmie

O firmie

Serdecznie witamy Państwa na stronie firmy remontowej Mirko – Model, której usługi już od wielu lat są znane i cenione na terenie Poznania i okolic. Długoletnia działalność przedsiębiorstwa poskutkowała zdobyciem zaufania dziesiątków tysięcy klientów z Wielkopolski oraz wszechstronnym doświadczeniem uzyskanym przez pracowników firmy, których bez chwili wahania można nazwać fachowcami. Eksperci Mirko – Model są na „ty” ze wszystkimi nowymi technologiami, a sprawnie i bezproblemowo wykonywane przez nich prace remontowe zawsze kończą się sukcesem i całkowitym zadowoleniem zleceniodawcy. Wszystko to dzięki temu, że każdy z pracowników przedsiębiorstwa posiada wysokie kwalifikacje i szerokie, wciąż rozwijane umiejętności, systematycznie szkolone wraz z każdą nowością pojawiającą się na rynku. Pasja i szczere zainteresowanie branżą pozwala im być na bieżąco z trendami wnętrzarskimi i oczekiwaniami klientów, dzięki czemu są w stanie nie tylko szybko i fachowo przeprowadzić remont domu lub mieszkania, ale też pomóc w doborze odpowiednich rozwiązań oraz materiałów.

Jeżeli mają Państwo w planach remont domu, próżno szukać usług remontowych w mieście Poznań, które okazałyby się lepsze od tego, co ma do zaoferowania firma Mirko – Model. W jej ofercie znajduje się kompleksowe wykańczanie wnętrz oraz całych mieszkań, szpachlowanie oraz malowanie ścian, montaż paneli podłogowych i wiele innych usług dostosowywanych do indywidualnych oczekiwań każdego z klientów. Mirko – Model stawia na profesjonalizm i jakość swoich usług oraz płynny kontakt ze zleceniodawcą, z którego potrzebami chce się szczegółowo zapoznać przed rozpoczęciem prac remontowych. Takie podejście gwarantuje Państwu usługi wykonane zgodnie z Pańskim zamysłem oraz nienaganną estetykę oddanych do użytku wnętrz.

Wszyscy zainteresowani zachęcani są do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz cennikami firmy Mirko – Model, a w razie wątpliwości – do kontaktu z jej konsultantami drogą mailową bądź telefoniczną. Polecamy serdecznie!

Copyright © 2016 remonty-mieszkan-poznan.pl I  Logowanie