• slider_1
  • slider_2
Mirko - Model
Os. Bolesława Chrobrego 10d/130,
60-681 Poznań, woj. wielkopolskie
+ 48 517 146 316
Aktualna strona: Home > Usługi remontowe

Usługi remontowe

Mirko – Model to firma proponująca wysokiej jakości drobne lub kompleksowe usługi remontowe wykonywane na terenie Poznania. Jej oferta obejmuje szeroki zakres małych i dużych prac, które pozwolą klientom na wprowadzenie niewielkich zmian w celu odświeżenia wnętrz czy też na całkowite ich odmienienie.

Gruntowny remont domu czy mieszkania to nie tylko duży wydatek, ale także stres i masa trudnych wyborów, dlatego tak istotną kwestię stanowi znalezienie profesjonalnej firmy remontowej, która będzie służyła pomocą oraz fachowym doradztwem. Pracownicy Mirko – Model mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wiedzą pozwalającą na to, by doradzić klientom w kwestii doboru odpowiednich materiałów oraz dostosowanych do ich indywidualnych oczekiwań rozwiązań. Dzięki nim z łatwością urzeczywistnią Państwo marzenia o nowym wykończeniu wnętrz swego domu.

Zakres prac remontowych wykonywanych przez Mirko – Model

Usługi remontowe proponowane przez naszą firmę obejmują zarówno całkowitą modernizację wnętrz, jak i drobne prace skoncentrowane na odświeżeniu pomieszczeń lub wprowadzeniu niewielkich zmian w ich obrębie. W ich skład wchodzi:

  • malowanie ścian, w tym całych mieszkań,
  • szpachlowanie ścian,
  • tapetowanie,
  • usługi glazurnicze: układanie płytek ściennych oraz podłogowych,
  • montaż paneli ściennych, podłogowych oraz wykładzin dywanowych,
  • układanie płyt G-K,
  • malowanie okien i drzwi.

Wszystkie z usług wykonywane są na terenie miasta Poznań.

Cennik usług

Ceny usług firmy Mirko - Model są uzależnione od wielu czynników. Znaczenie ma typ remontowanych wnętrz, ich wielkość, zakres prac oraz materiały, narzędzia i akcesoria, które zostaną wykorzystane w czasie remontu. Dopiero po skompletowaniu wszystkich danych firma zajmuje się wyceną, dzięki czemu klient ma pełną wiedzę nie tylko na temat tego, ile będą kosztować poszczególne etapy remontu, ale też ile czasu może on zająć i czy istnieje ryzyko wystąpienia utrudnień. Podstawą działania Mirko – Model jest kontakt z klientem – dzięki rzetelnej rozmowie można dokładnie poznać oczekiwania klienta, a następnie dostosować do nich zakres oraz rodzaj usług, jakie zostaną wykonane w ramach remontu.

Copyright © 2016 remonty-mieszkan-poznan.pl I  Logowanie