• slider_1
 • slider_2
Mirko - Model
Os. Bolesława Chrobrego 10d/130,
60-681 Poznań, woj. wielkopolskie
+ 48 517 146 316
Aktualna strona: Home > Malowanie ścian

Malowanie ścian mieszkań - Cennik

Jeśli chcemy, aby pomieszczenia naszego domu zawsze wyglądały estetycznie, musimy regularnie dbać odświeżanie ścian – niezależnie od tego, czy zależy nam na znacznej lub całkowitej metamorfozie i wybieramy radykalną zmianę koloru, czy też chcemy wykonać prace o charakterze kosmetycznym, które nadadzą wnętrzu nowego blasku oraz pozwolą zniwelować osiadły na ścianach brud. Podstawą każdego remontu – małego i dużego – jest malowanie ścian. Wiele osób zdobywa się na odwagę i postanawia samodzielnie zająć się tą czynnością, jednak należy pamiętać o tym, że to prace zajmujące dużo czasu oraz uwagi. Konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie wszystkich powierzchni, które mogłyby zostać zabrudzone, dobranie właściwych materiałów: farb, wałków, folii, a następnie dokładne pomalowanie ścian. Dla osób, które nie mają ani czasu, ani doświadczenia zdecydowanie ciekawszym rozwiązaniem okaże się możliwość skorzystania z usług remontowych świadczonych przez fachową firmę, np. Mirko – Model z Poznania. Profesjonalna firma remontowa zajmie się kompleksową usługą – od przygotowania aż po sprzątnięcie przestrzeni po skończeniu prac. W ofercie przedsiębiorstwa Mirko – Model znajduje się pełne malowanie ścian oraz sufitów na dowolny, wybrany przez klienta kolor. Przed wykonaniem zlecenia firma przedstawia cennik.

Malowanie ścian wałkiem lub metodą natryskową

Oferta Mirko – Model obejmuje zarówno standardowe malowanie ścian metodą ręczną za pomocą wałków, pędzli i kuwet, jak i metodą natryskową, która pozwala zaoszczędzić czas, farbę oraz zapewnia idealne wykończenie. Wysoko wykwalifikowaniu i doświadczeni fachowcy z Mirko - Model są w posiadaniu odpowiednich sprzętów i narzędzi, w tym aparatów natryskowych i pistoletów elektrycznych, dzięki którym uzyskane efekty na pewno Państwa zadowolą.

Jak dobrać odpowiednią farbę malarską?

Wybór farby może być trudny dla osoby, która zupełnie się na tym nie zna, dlatego zawsze warto zasięgnąć rad fachowców z zaufanej firmy remontowej, którzy wezmą pod uwagę co będzie malowane oraz jaki jest oczekiwany efekt końcowy. Farby dostępne w sklepach różnią się od siebie przeznaczeniem oraz właściwościami, dlatego tak istotne jest wcześniejsze ustalenie, na czym konkretnie nam zależy. Znakomita większość będzie nadawała się do nakładania na powierzchnie czyste lub malowane farbami do wnętrz, część z nich może być nanoszona także na tapety, okładziny malarskie, a nawet metal czy tworzywa sztuczne. Należy zwrócić uwagę na opis farby zamieszczony na puszce, który dokładnie informuje o jej przeznaczeniu. Zastosowanie materiału niedostosowanego do malowania danego podłoża może poskutkować nieestetycznym rezultatem, ścieralnością farby czy trudnościami w jej usunięciu. W trosce o idealne wykończenie wnętrz czy też malowanych obiektów należy zadbać o odpowiedni dobór farby. Polecamy skorzystanie z wiedzy i doświadczenia pracowników Mirko – Model!

Kompleksowa usługa

W zakresie usługi proponowanej przez sprawdzoną firmę Mirko – Model znajduje się nie tylko przygotowanie pomieszczenia do malowania i samo malowanie, ale także fachowe doradztwo, dzięki któremu każdy klient będzie miał okazję zapoznać się z nowoczesnymi technikami malarskimi oraz możliwość skonsultowania koloru oraz marki farby. Obsługa firmy służy swoim doświadczeniem oraz fachową wiedzą, by remont przebiegł sprawnie i bez problemów. Obszarem działania malarzy jest Poznań oraz jego okolice. Zabezpieczenie pomieszczenia, usługa, sprzątanie po jej zakończeniu – malowanie mieszkań warto przekazać pracownikom Mirko – Model, którzy na pewno Państwa nie zawiodą.

Cennik usług malarskich

 • Dwukrotne malowanie ścian i sufitów - 2 zł / 1 m2
 • Dwukrotne malowanie agregatem hydrodynamicznym (natryskowe) – 2 zł / 1 m2
 • Malowanie farbą podkładową – 2 zł / 1 m2
 • Akrylowanie – 2 zł / 1 m2
 • Lakierowanie – 2 zł / 1 m2
 • Mycie ścian i sufitów – 1 zł / 1 m2
 • Usuwanie farb ze ścian i sufitów - 3 zł / 1 m 2
 • Zrywanie starych tapet – 2 zł / 1 m2
 • Gruntowanie – 2 zł / 1 m2
 • Szpachlowanie – 14 zł / 1 m2
 • Gipsowanie ścian – 14 zł / 1 m2
 • Malowanie okien – 10 zł / 1szt.
 • Malowanie drzwi – 10 zł / 1szt.
 • Malowanie kaloryferów – 2,50 zł / 1 żebro
 • Malowanie rur – 5 zł / 1szt.

Malowanie pomieszczenia w Poznaniu Ściana przed malowaniem Gruntowne malowanie Malowanie mieszkania Malowanie cd Wykończenie ścian Malowanie Ściana do malowania Malowanie w Poznaniu Efekt malowania ściany Ściana po malowaniu Gotowa ściana po malowaniu

Copyright © 2016 remonty-mieszkan-poznan.pl I  Logowanie