• slider_1
  • slider_2
Mirko - Model
Os. Bolesława Chrobrego 10d/130,
60-681 Poznań, woj. wielkopolskie
+ 48 517 146 316
Aktualna strona: Home > Montaż paneli podłogowych

Układanie i montaż paneli podłogowych w Poznaniu

Podłoga to być może najważniejsza część każdego pomieszczenia. Po niej chodzimy, na niej ustawiamy ciężkie meble i to ona musi mierzyć się z brudem, wilgocią czy uderzeniami. Musi być trwała na zarysowania, estetyczna i dopasowana do charakteru wnętrza. Odpowiedni wybór metody wyłożenia podłogi w pomieszczaniu to połowa sukcesu. Najmodniejszą, najbardziej uniwersalną, najłatwiejszą w utrzymaniu oraz stosunkowo najtańszą opcję stanowią dostępne w wielu wariantach panele. Na rynku znaleźć można panele odporne na wilgoć, promienie słoneczne, z powłoką antystatyczną (doskonały wybór dla alergików), takie, których budowa zapewnia wyciszenie dźwięków z pomieszczeń mieszących się na sąsiednim piętrze oraz odpowiednie do systemu ogrzewania podłogowego. Drugą część sukcesu stanowi odpowiedni ich montaż.

Stuprocentowe zadowolenie klientów

Poznańska firma remontowa Mirko – Model to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaufać profesjonalnej wiedzy mistrzów w swoim fachu. Dzięki jej pracownikom każdy klient może mieć pewność, że oddany do remontu dom czy mieszkanie będą prezentować się wspaniale. Nowa podłoga sprawdzi się na co dzień, ale też nie zawiedzie w tracie przemeblowań czy innych zdarzeń, kiedy w szczególności narażona będzie na zarysowania lub obtarcia. Kompleksowa usługa obejmująca pełen montaż paneli oferowana przez Mirko – Model zapewni Państwu 100% zadowolenia.

Fachowy montaż paneli podłogowych to czynność, od której zależy, jak długo wybrany rodzaj wyłożenia powierzchni podłogi będzie prawidłowo spełniał swoje funkcje. Samodzielne majsterkowanie poprzedzone opanowaniem podstaw dotyczących wiedzy na temat montażu paneli może nieść ze sobą zadowalające rezultaty, jednak wiąże się dużym ryzykiem popełnienia błędów, przez które podłoga okaże się wadliwa bądź wykonana nieestetycznie. Warto skorzystać z usług remontowych firmy posiadającej odpowiednie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ci są w posiadaniu fachowych narzędzi i akcesoriów, dzięki którym montaż paneli podłogowych odbędzie się szybko, sprawnie i z oczekiwanym efektem.

Jak odbywa się montaż paneli?

Układanie paneli zaczyna się od demontażu starszych części, sprawdzenia stanu podłoża i przygotowania go do remontu, czyli ułożenia podkładu i folii. Bardzo ważne jest dokładne wymierzenie powierzchni oraz posiadanie nowoczesnych, fachowych urządzeń, które pozwolą na staranne docięcie ostatniego rzędu. Przycięte panele są montowane wraz listwami. Estetyczny efekt i trwałość posadzki – gwarantowane.

Izolacja pod panele – nie wolno jej pominąć

Aby panele były odpowiednio zamontowane, na początek należy dokładnie oczyścić oraz wyłożyć podłoże odpowiednimi materiałami, które zapewnią izolację. Na odpowiednio przygotowanym podkładzie można układać i montować panele. Izolacja jest zbędna, jeśli podłoga jest kładziona na starej, nierozebranej posadzce.

Estetyczne wykończenie

Staranne wykończenie jest równie istotne jak jakość oraz trwałość paneli, dlatego firma Mirko – Model tak bardzo dba o drobiazgi. Na co zwraca uwagę? Przede wszystkim na to, aby podłoga zawsze prezentowała się dobrze i nie budziła żadnych zastrzeżeń estetycznych:

  • panele układane są prostopadle do okna, a tym samym równolegle do linii padania światła słonecznego,
  • nierówności ścian są odpowiednio odwzorowywane na panelach pierwszego rzędu,
  • panele są starannie podcinane w pobliżu drzwi oraz w miejscach, gdzie pojawiają się rury,
  • całość montażu jest wykańczana estetycznymi listwami np. z PCV.

Dzięki dbałości o detale posadzki oddawane do użytku przez fachowców Mirko-Model doskonale się prezentują oraz pełnią swoje funkcje.

Ceny wszystkich usług remontowych zależne są od wielu czynników

Cena prac może być zróżnicowana w zależności od powierzchni i kształtu pomieszczenia, rodzaju wybranych paneli oraz podłoża – wszystkich szczegółowych danych udzielą Państwu fachowcy firmy Mirko – Model, której siedzibą i terenem działalności jest Poznań. Nie tylko pomogą oni dobrać optymalny cenowo typ posadzki, ale również doradzą, który z nich najlepiej sprawdzi się w Państwa domu. Firma dba o to, aby klienci otrzymywali rozwiązanie w pełni dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań względem produktu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą remontową proponowaną przez Mirko – Model. Firma zapewnia profesjonalne doradztwo, kompleksowe układanie paneli podłogowych na terenie Poznania oraz korzystne ceny. Załoga Mirko – Model to profesjonaliści, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem oraz wieloma pozytywnie zakończonymi remontami, które świadczą o ich umiejętnościach.

Montaż paneli w domu Układanie paneli Panele Mikro-Model Montaż paneli w Poznaniu Panele w mieszkaniu Wykończanie podłogi panelami

Copyright © 2016 remonty-mieszkan-poznan.pl I  Logowanie