• slider_1
  • slider_2
Mirko - Model
Os. Bolesława Chrobrego 10d/130,
60-681 Poznań, woj. wielkopolskie
+ 48 517 146 316
Aktualna strona: Home > Wykończanie wnętrz

Wykańczanie wnętrz - Poznań

Wykańczanie mieszkań to doprowadzanie ich do takiego stanu, który stanowi ziszczenie wszystkich oczekiwań klienta. To właśnie wnętrze tworzy klimat i stanowi o atmosferze domu oraz charakterze właściciela. Oprócz właściwości estetycznych wnętrze powinno spełniać też wszystkie kryteria dotyczące praktyczności. Poszczególne elementy muszą być trwałe i odpowiadać potrzebom klienta oraz sprawdzać się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Firma Mirko – Model oferuje nie tylko usługi remontowe, ale też fachowe wykańczanie wnętrz. Dbałość o detale, poparte obeznaniem w aktualnych trendach wnętrzarskich doradztwo obejmujące proponowanie klientom dostosowanych do ich indywidualnych oczekiwań rozwiązań – oto, co oferuje firma Mirko – Model działająca na terenie Poznania i okolic. Mieszkańcy miasta mają okazję spotkać się z wysoko wykwalifikowanymi fachowcami, których doświadczenie oraz pasja pozwalają na świadczenie najdoskonalszej jakości usług.

Zakres usług Mirko – Model

W ramach usług związanych z wykańczaniem wnętrz w Mirko – Model oferowana jest szeroka gama różnych działań. Warto zaznaczyć, że firma zajmuje się pracami we wnętrzach w każdym stopniu zaawansowania – zarówno pomieszczeń starych, jak i w nowym, deweloperskim stanie. Przedsiębiorstwo realizuje m.in.:

  • tynki,
  • szpachlowanie i wykonywanie gładzi,
  • kompleksowe malowanie oraz prace glazurnicze (układanie płytek ściennych i podłogowych),
  • wykonawstwo podłóg (paneli i płytek) i układanie płyt gipsowo-kartonowych,
  • malowanie ścian i sufitów,
  • wykończenie, w którego skład wchodzą wszelkie prace remontowe mające na celu zamaskowanie wszelkich niedoskonałości oraz nadanie pomieszczeniu schludnego wyglądu.

Wszystkie prace wykonywane są z dbałością o detale, z użyciem tylko dobrej jakości, wielokrotnie sprawdzonych materiałów. Mirko – Model prowadzi także doradztwo, dzięki czemu każdy klient może zwrócić się do profesjonalnej obsługi z pytaniem lub problemem. Fachowcy posłużą radą oraz zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc rozwiać wątpliwości. Dobry kontakt z klientami to podstawa działalności firmy.

Sprawdzona, godna polecenia firma

Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka firma zaproponuje najdoskonalszej jakości wykończenie wnętrz, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Mirko – Model. Usługi tego cenionego przedsiębiorstwa wykonywane są na terenie Poznania oraz okolic. Zainteresowani zapraszani są do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Konsultanci firmy przedstawią Państwu cennik usług oraz zaproponują termin remontu.

Copyright © 2016 remonty-mieszkan-poznan.pl I  Logowanie